Karta Cardina - rozwiązanie na nieprzewidziane wydatki

Karta kredytowa Cardina - idealne rozwiązanie na nieprzewidziane wydatki

Porady
30 Czerwca 2020
Udostępnij

Kiedy w domu zepsuje nam się niezbędny sprzęt albo gdy nasza pociecha chciałaby wybrać się na wakacyjne kolonie, zaglądamy na nasze konto bankowe i oceniamy, na jakie nieprzewidziane wydatki jesteśmy w stanie sobie pozwolić. Co jednak zrobić w sytuacji, gdy rachunek bankowy pokazuje, że nie stać nas obecnie na dodatkowe koszty? Z pomocą przychodzi karta kredytowa Cardina.

Czym jest karta kredytowa Cardina?

Cardina to pozabankowa karta kredytowa, która jest przeznaczona dla osób prywatnych, szukających dodatkowego zabezpieczenia swojego gospodarstwa domowego. Jej założenie jest bardzo proste – nie trzeba nawet wychodzić z domu. Wystarczy złożyć wniosek przez Internet i zaakceptować warunki umowy za pomocą Kontomatik. Po pozytywnym przejściu całego procesu weryfikacji i sprawdzeniu naszej zdolności kredytowej uzyskamy naszą upragnioną kartę. W końcu niespodziewane wydatki nie mogą czekać. Możemy również ubiegać się o wydanie karty w placówce stacjonarnej partnera brokera lub sieci brokerskiej.

Cardina zapewnia pieniądze praktycznie od razu

Jak często zdarzało nam się, że za szkolną wycieczkę musimy zapłacić już dnia następnego, zepsuła nam się pralka, a w łazience znajduje się sterta prania? Nie mamy możliwości czekać tygodnia lub nawet dwóch aż nasza karta kredytowa online zamieni się w namacalny kawałek plastiku. Poza samym czasem oczekiwania na wyrobienie karty musi ona jeszcze do nas przyjść pocztą. A co w przypadku, jeśli gotówki potrzebujemy na już? Z Cardiną nie mamy tego problemu. Wystarczy złożyć wniosek o przelanie pieniędzy z udzielonej linii kredytowej na nasz prywatny rachunek bankowy. Dostęp do środków otrzymujemy natychmiast po zaksięgowaniu przez nasz bank.

Jak korzystać z karty Cardina?

Cardina to karta kredytowa, z której możemy korzystać praktycznie tak samo, jak w przypadku standardowych kart płatniczych:

● do płacenia w sklepie,

● do płatności internetowych (warto dokładnie wiedzieć, jak płacić kartą przez Internet),

● do wypłaty pieniędzy z bankomatu,

● do wykonywania przelewów na swoje konto bankowe.

Dzięki temu jest niesamowicie wygodna w użytkowaniu. Stanowi produkt pozabankowy, dlatego nie będzie widoczna w zestawieniu zadłużenia przy wyliczaniu zdolności kredytowej. Przy udzielaniu decyzji o jej przyznaniu są stosowane również odrobinę mniej restrykcyjne zasady niż w przypadku banków. Jak założyć kartę kredytową? Wystarczy:

● złożyć wniosek w dowolny wskazany wyżej sposób,

● przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej,

● zaakceptować warunki umowy o kartę kredytową za pomocą Kontomatik

● mieć ukończone 21 lat,

● mieć obywatelstwo polskie,

● posiadać aktywny telefon komórkowy.

Spełnienie innych kryteriów nie jest obowiązkowe, a ostateczna decyzja o przyznaniu karty kredytowej od ręki leży po stronie Cardina. Warto podkreślić, że Cardina może odrzucić wniosek o przyznanie karty oceniając naszą zdolność kredytową i historię spłacalności poprzednich zobowiązań.

Dlaczego warto korzystać z karty Cardina?

Cardina to darmowa karta kredytowa, której posiadanie nic nie kosztuje. Dlatego właśnie jest idealna na nieprzewidziane wydatki. Kiedy jej nie potrzebujemy, wystarczy trzymać ją w portfelu, a nie będzie generować żadnych kosztów. Jak spłacić kartę kredytową Cardina? Tak jak każdy inny bankowy produkt tego typu. Mamy 14 dni po zakończeniu 30-dniowego cyklu rozliczeniowego na uregulowanie zaciągniętego zobowiązania.

Cardina to karta kredytowa bez zaświadczeń, prosta w obsłudze, przeznaczona dla każdego. Dzięki temu jest idealnym zabezpieczeniem przed nieprzewidzianymi wydatkami, które musimy ponieść natychmiast. Korzystamy z niej wyłącznie wtedy, kiedy chcemy i tego potrzebujemy.