Gwiazdka last minute - świąteczne zakupy z pozabankową kartą kredytową

Porady
20 Grudnia 2019
Udostępnij

Choć Święta Bożego Narodzenia co roku od niepamiętnych czasów rozpoczynają się w tym samym dniu, bardzo łatwo potrafią zaskoczyć. Co zrobić, kiedy do Wigilii pozostało jedynie kilka dni, a nasze przygotowania znajdują się na dopiero na etapie koncepcyjnym? Pora udać się na świąteczne zakupy!

Ile możemy wydać na Gwiazdkę?

Jeśli Boże Narodzenie zaskoczyło nas jak co roku, to z pewnością zaskoczony jest także nasz domowy budżet – a Gwiazdka to przecież dodatkowe wydatki na kupno prezentów, przyszykowanie wystawnej kolacji czy dekoracji świątecznych. Czy istnieje rozwiązanie, które pomoże nam dopiąć budżet? Jest to pozabankowa karta kredytowa Cardina – produkt elastyczny i wygodny, dzięki któremu bez trosk i zmartwień możemy udać się na świąteczne zakupy. Najważniejsze cechy karty to:

  • limit kredytowy nawet do 3 tysięcy złotych,
  • elastyczny okres spłaty,
  • możliwość wyboru czy chcemy od razu spłacić całość, część czy tylko wymaganą kwotę minimalną,
  • łatwość korzystania,
  • brak konieczności oczekiwania na kartę.

Z karty Cardina korzystamy dokładnie tak samo, jak ze zwykłej, bankowej karty płatniczej. Możemy jej używać nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale także robiąc zakupy przez Internet, co jest coraz modniejszym sposobem na kupno prezentów dla najbliższych.

Gwiazdka last minute – kiedy na kartę jest już za późno

Kiedy do Wigilii pozostało jedynie kilka dni, a my dopiero rozpoczęliśmy organizację wieczerzy wigilijnej, może się okazać, że karta Cardina nie ma szans, by do nas dotrzeć. Po wydaniu pozytywnej decyzji o jej przyznaniu, kilka dni trwa jej fizyczne wyrobienie, a potem musimy poczekać na jej dostarczenie przez pocztę. W okresie przedświątecznym czas dostarczenia przesyłek jest z reguły o wiele dłuższy. Czy to znaczy, że nie możemy skorzystać z pozabankowej karty, jeśli spóźniliśmy się ze złożeniem wniosku o nią? Oczywiście, że na Cardinę nigdy nie jest za późno! Wystarczy podczas składania wniosku zaznaczyć, że przyznane środki pieniężne chcemy otrzymać przelewem na nasze osobiste konto bankowe. Gotówka będzie dostępna już w ciągu 1 dnia roboczego od wydania pozytywnej decyzji o przyznaniu limitu kredytowego.

Jak robić świąteczne zakupy z kartą Cardina?

Cardina to doskonałe rozwiązanie, które zabezpieczy nasze bezpieczeństwo finansowe. Pamiętajmy jednak, że samo posiadanie karty nic nas nie kosztuje. Możemy ją nosić w portfelu na wszelki wypadek. Pozabankową kartą kredytową Cardina zapłacimy w sklepach stacjonarnych tak jak zwykłą kartą debetową wydaną przez nasz bank. Podając numer karty i kod zabezpieczający CVV, możemy nią zapłacić przez Internet. Nie trzeba się martwić terminami spłaty. Są one ustalane elastycznie na podstawie naszych preferencji podczas wydawania decyzji kredytowej. Nie trzeba się więc martwić koniecznością spłaty zadłużenia tuż po Świętach lub Sylwestrze. Nie trzeba będzie także oddawać od razu pełnej kwoty wykorzystanej na świąteczne zakupy. Wyliczana jest kwota minimalna, która wynosi jedynie kilka procent. Resztę możemy oddać później, po podreperowaniu domowego budżetu.

Karta kredytowa Cardina to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie elastyczność i wygodę. Jest doceniana za łatwość obsługi i dopasowywanie się do indywidualnych potrzeb. To rozwiązanie, które gwarantuje nam bezpieczeństwo finansowe – szczególnie ważne tuż przed Świętami Bożego Narodzenia. Z Cardiną Gwiazdka z pewnością będzie wesoła i spokojna.