Na czym polega usługa Fast Cash?

Porady
15 Października 2019
Udostępnij

Decydując się na wzięcie pożyczki lub skorzystanie z oferty karty kredytowej, najczęściej dodatkowe środki są nam potrzebne niemal natychmiast. Pojawia się jednak problemem w postaci długiego czasu oczekiwania nie tyle, na decyzję o przyznaniu nam produktu, a na przesłanie karty kredytowej. Z pomocą przychodzi nam jednak usługa Fast Cash. 

Fast Cash – co to jest?

Fast Cash, w wolnym tłumaczeniu oznacza „szybką gotówkę”. To rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z przyznanego limitu kredytowego niemal natychmiast. Nie musimy czekać na fizyczne doręczenie nam karty do rąk, co trwa z reguły nawet dwa tygodnie. Tym bardziej że list z kartą może zaginąć na poczcie lub nie zostać nam doręczony. Wówczas okazuje się, że otrzymaliśmy pożyczkę w postaci odnawialnej linii kredytowej, z której nie możemy skorzystać. Fast Cash rozwiązuje ten problem. W trakcie wypełniania wniosku o przyznanie pozabankowej karty kredytowej wystarczy wyrazić chęć skorzystania z tego udogodnienia. Z reguły już następnego dnia możemy cieszyć się dodatkową gotówką na naszym koncie bankowym – czasem jest to nawet ten sam dzień. Wiele zależy od procedur księgowania w banku oraz momentu przyznania pozytywnej decyzji kredytowej.

Jak to działa?

Fast Cash umożliwia przelanie części przyznanego limitu kredytowego bezpośrednio na nasze konto bankowe. Pamiętajmy, że nie dotyczy to całego przyznanego limitu, a jedynie jego części. Możemy jednak wskazać, ile pieniędzy jest nam potrzebnych natychmiast. Przelane środki są traktowane jako wykorzystane – zostają naliczane więc prowizje. Warto jednak wspomnieć, że samo rozwiązanie Fast Cash jest bezpłatne – nie są pobierane żadne opłaty ani koszty manipulacyjne.

Zalety korzystania z Fast Cash

Fast Cash ma bardzo wiele zalet. Do głównych należą:

  • brak konieczności oczekiwania na przesłanie karty przez firmę finansową,
  • możliwość skorzystania z pożyczki na dowolny cel,
  • bardzo krótki czas oczekiwania na weryfikację naszego wniosku i możliwość skorzystania z pożyczki.

Z Fast Cash korzysta Cardina – udostępniając swoim klientom innowacyjną i elastyczną pozabankową kartę kredytową, z której limitu możemy korzystać nawet następnego dnia po otrzymaniu pozytywnej decyzji. Rozwiązanie to jest coraz bardziej popularne wśród banków i instytucji. Nasi klienci mogą skorzystać z niej już dzisiaj! Przekonaj się, jak nowoczesne mogą być produkty pozabankowe.

Dowiedz się również, jak płacić kartą internetową przez internet!