Powiększ swój domowy budżet z kartą Cardina!

Porady
20 Grudnia 2019
Udostępnij

Święta to czas, który chcemy spędzić z najbliższą rodziną. Klimat Bożego Narodzenia jest jedyny w swoim rodzaju – to bogato obwieszona choinka, opłatek pod obrusem, moc prezentów i roznoszący się po całym domu zapach piernika. Trudno jest jednak dopilnować wszystkich tych elementów bez odpowiedniego budżetu domowego. Całe szczęście, możemy go powiększyć z kartą Cardina.

Pozabankowa karta kredytowa Cardina – rozwiązanie na wszelki wypadek

Pozabankowa karta kredytowa Cardina to rozwiązanie elastyczne, które zapewnia nam możliwość skorzystania z awaryjnej kwoty pieniędzy wedle naszych potrzeb. Już nigdy nie zaskoczą nas zakupy w sklepie czy niezapowiedziana promocja. Szczególnie w Święta Bożego Narodzenia nie liczymy gotówki, którą wydajemy na potrzeby przygotowania całej uroczystości. Stąd i zero na koncie może nas bardzo łatwo zaskoczyć. Karta Cardina jest produktem pozabankowym, który świetnie sprawdza się w takich przypadkach. Noszona w portfelu i nie używana, nic nas nie kosztuje. Zapewnia bezpieczeństwo finansowe i brak nieprzyjemnych sytuacji w sklepie podczas płacenia.

Zalety karty kredytowej Cardina

Karta kredytowa Cardina to bardzo wiele zalet, takich jak:

  • łatwość korzystania z produktu,
  • elastyczność korzystania i spłaty pożyczonych pieniędzy,
  • możliwość spłaty całości, części lub tylko spłaty minimalnej.

Z karty korzysta się tak samo, jak ze standardowej, bankowej karty płatniczej. Zapewnia nam pokaźny limit kredytowy w wysokości nawet 3 tysięcy złotych. Dzięki temu, nasz świąteczny budżet domowy z pewnością wytrzyma wszystkie wydatki. Z drugiej strony nie musimy się martwić o konieczność spłaty pożyczonych środków w najmniej odpowiednim momencie – na przykład tuż przed Sylwestrem, kiedy także mamy sporo wydatków. Pozabankowa karta kredytowa Cardina umożliwia wybór dogodnego dla nas terminu oraz wysokości spłaty, jeśli spłata całości okazałaby się zbyt problematyczna. Możliwość oddania jedynie kwoty minimalnej zabezpiecza nas budżet i nie generuje dodatkowych, niespodziewanych obciążeń.

Gwiazdka last minute? Z Cardiną nie ma problemu!

Któż z nas nie zna sytuacji, kiedy to przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia na ostatnią chwilę? Zakupy w pośpiechu, szukanie prezentów w ostatni dzień i przeliczanie na szybko dostępnych środków na koncie są zmorą prawie każdego z nas. Z kartą Cardina nigdy nie jest za późno na przygotowania do tego wyjątkowego wydarzenia. Nie musimy się martwić o czas wydania samej karty po złożeniu wniosku. Nie musimy nawet czekać na Cardinę, by móc skorzystać z dodatkowego budżetu domowego. Wystarczy przy składaniu dokumentów wskazać, że dodatkowe pieniądze mają zostać przelane na wskazany przez nas rachunek bankowy. Po zaakceptowaniu wniosku, pieniądze pojawią się na nim już w ciągu 1 dnia roboczego. Święta już nigdy nas nie zaskoczą, a my zdążymy kupić wszystko, co niezbędne dla świątecznego klimatu.

Pozabankowa karta kredytowa Cardina to rozwiązanie, które w szybki i prosty sposób umożliwia nam dopięcie domowego budżetu przed Świętami Bożego Narodzenia. To koniec zmartwień i śledzenia każdej złotówki na koncie. Z Cardiną to wydarzenie będzie wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju – dokładnie takie, jak sobie to wymarzyliśmy. Nie pozwalajmy na to, by problemy finansowe rzucały cień na ten jeden dzień w roku.