Udane wakacje? Tylko z kartą Cardina!

Porady
6 Lipca 2022
Udostępnij

Wyjazdy wakacyjne nie zawsze dają się w pełni zaplanować. Bardzo często podczas wymarzonego urlopu spotykają nas kłopoty finansowe, kiedy to nie przewidzieliśmy pewnych wydatków. Życie potrafi zaskakiwać i może się zdarzyć, że fundusze przeznaczone na wypoczynek musieliśmy nagle wydać na coś innego. Z pozabankową kartą Cardina taka sytuacja nie stanie na przeszkodzie naszym urlopowym planom!  

Karta Cardina – czym jest i jak ją otrzymać?

Ta karta kredytowa to produkt przeznaczony dla osób prywatnych. Dzięki temu, że jest to karta pozabankowa, warunki, jakie musimy spełniać, są mniej rygorystyczne niż w przypadku standardowych kart. Nie potrzebujemy stosu dokumentów ani zaświadczeń. Wystarczy, że:

  • mamy obywatelstwo polskie,
  • mamy od 21 do 65 lat,
  • posiadamy aktywny telefon komórkowy,
  • regulujemy na bieżąco inne nasze zobowiązania,
  • złożymy wniosek online lub w placówce u partnera.

W zasadzie więc, każdy z nas tuż przed upragnionym wyjazdem na wakacje, może złożyć prosty wniosek przez Internet. W krótkim czasie nasza zdolność kredytowana jest zweryfikowana i otrzymujemy decyzję o wysokości przyznanego limitu.

Otrzymaj pieniądze tuż przed wyjazdem!

Co bardzo ważne dla większości urlopowiczów, na pieniądze nie musimy długo czekać. W trakcie składania wniosku możemy złożyć dyspozycję przelewu nawet do 80% wartości limitu, jaki otrzymamy. Dzięki temu pieniądze będą na naszym koncie osobistym w ciągu 1 dnia roboczego. Limit na karcie wynosi od 600 zł do 3000 zł. Jego wysokość jest uzależniona od indywidualnej oceny naszej zdolności kredytowej. Planując wydatki związane z urlopem, warto również wiedzieć, że poza prowizją w pierwszym roku korzystania z karty nie płacimy żadnych opłat miesięcznych związanych z użytkowaniem karty. Na spłatę wykorzystanych środków mamy 14 dni po zakończeniu standardowego 30-dniowego okresu rozliczeniowego. Mamy jednak możliwość spłacenia karty wcześniej - dzięki temu wysokość prowizji będzie mniejsza!

Korzyści płynące z posiadania karty Cardina

Pozabankowa karta kredytowa Cardina wydawana jest we współpracy z Santander Bank S.A. i Mastercard. Dzięki temu mamy pewność, że produkt ten posiada wszelkie niezbędne zabezpieczenia na najwyższym poziomie. Ponadto możemy wypłacić pieniądze w miejscach oznaczonych logo Mastercard na całym świecie. Nie ma znaczenia, gdzie wyjeżdżamy. Azja, Ameryka a może Australia to cel naszej podróży? Dla Cardiny to nie ma znaczenia. Potrzebne środki mamy zawsze pod ręką, a z kartą Cardina każdy wakacyjny wyjazd będzie udany. Ponadto przy jej użyciu zapłacimy w sklepie za zakupy. Dzięki funkcji zbliżeniowej, za transakcje bezgotówkowe do 50 zł zapłacimy bez konieczności używania numeru PIN.

Zobacz także poradnik o spłacaniu karty kredytowej!

Pamiętajmy, że karta Cardina jest dla nas darmowa w pierwszym roku. Nie ma opłaty za korzystanie, jest tylko prowizja od salda zadłużenia więc płacimy tylko wtedy kiedy wykorzystujemy limit. To rozwiązanie sprawdzi się więc jako rezerwowe źródło finansowania. Wiadomo przecież, że wakacyjny czas rządzi się swoimi prawami i warto mieć dodatkowe środki pod ręką. W przypadku dobrej historii płatności, możemy również w trakcie jej użytkowania zmieniać wysokość przyznanego nam limitu. Daje nam to pewność, że wystarczy nam pieniędzy na urlopowe szaleństwa.  

Dowiedz się również jak spłacić kartę kredytową