Zalety kart pozabankowych

Porady
18 Listopada 2019
Udostępnij

Nowy rodzaj kart kredytowych podbija polski rynek już od jakiegoś czasu. Cardina oferuje nowoczesny produkt finansowy – pozabankową kartę kredytową. Cechuje się wyjątkową elastycznością i gwarantuje nam nie tylko najwyższą jakość usług, ale również bezpieczeństwo. Jakie jeszcze są zalety kart pozabankowych? 

Czym jest karta pozabankowa?

Pozabankowa karta kredytowa dedykowana jest osobom prywatnym, które potrzebują dodatkowych pieniędzy na nieprzewidziane wydatki. Jest ona w pełni darmowa przez pierwszy rok od wydania – samo jej posiadanie nic nas nie kosztuje i jest to bardzo duża zaleta karty kredytowej Cardina. Umożliwia nam wykonywanie operacji bezgotówkowych, jak również wypłatę gotówki na całym świecie w miejscach oznaczonych logo MasterCard. Z kartą tą możemy również płacić zbliżeniowo. Z łatwością więc zapłacimy w nią sklepie, czy dokonamy płatności przez Internet. Limit tej karty wynosi od 600 zł do 3000 zł i jest on uzależniony od indywidualnej oceny naszej zdolności kredytowej. Możemy więc liczyć na całkowicie indywidualne podejście do naszej sytuacji finansowej.

Koszty pozabankowej karty kredytowej Cardina

Co ważne, w pierwszym roku jej użytkowania nie płacimy żadnych opłat miesięcznych za korzystanie z karty. Okres rozliczeniowy to standardowe 30 dni. Możemy jednak wybrać dzień zakończenia tego okresu wedle naszych potrzeb. Nie trzeba również wyczekiwać danej daty, by rozpocząć spłacanie. Możemy spłacić dowolną sumę w dowolnym, pasującym nam momencie. Jak widzimy to bardzo elastyczny produkt, z którego możemy korzystać wówczas, kiedy mamy taką potrzebę. Odnawialna linia kredytowa daje nam wiele możliwości przez cały okres trwania umowy. Dzięki przejrzystemu systemowi spłat nie musimy obawiać się ukrytych kosztów. Warto również podkreślić, że jako produkt pozabankowy, przyznany limit na tej karcie nie jest brany pod uwagę w przypadku oceny naszej zdolności kredytowej w banku.

Zdobycie karty pozabankowej jest bardzo proste

Kartę pozabankową otrzymamy bez zaświadczeń, szybko i sprawnie. Jeśli nie możemy skorzystać z produktu bankowego, taki rodzaj karty jest dla nas idealnym rozwiązaniem. Indywidualne podejście do naszej sytuacji materialnej sprawia, że zła historia kredytowa nie musi przekreślać możliwości jej otrzymania. Co musimy zrobić, by mieć pozabankową kartę kredytową? Wystarczy: 

  • złożyć wniosek (na stronie internetowej lub np. u partnera brokera),
  • mieć 21 lat i polskie obywatelstwo,
  • przejść pozytywnie weryfikację zdolności kredytowej,
  • mieć aktywny polski numer telefonu komórkowego,
  • zaakceptować warunki umowy o kartę kredytową.

Minimum formalności to wielka zaleta tego produktu. Można łączyć ze sobą wiele źródeł dochodu – to stałe z dodatkowymi czy nawet takimi jak emerytura 4+. To, co wyróżnia ten produkt, to również fakt, że na pieniądze nie musimy długo czekać. Część udzielonego limitu kredytowego możemy otrzymać na wskazane konto zaraz po podjęciu decyzji o wydaniu karty. Nie musimy jej fizycznie posiadać, by móc korzystać z przyznanych środków. Pamiętajmy, że karta ta posiada nowoczesny system zabezpieczeń, nie musimy się zatem obawiać o bezpieczeństwo naszych danych czy pieniędzy.

Zobacz również poradnik o działaniu karty kredytowej!

Karta pozabankowa to innowacyjny produkt finansowy, skierowany do szerokiego grona klientów. Nie musimy wypełniać stosu dokumentów ani czekać na decyzję wiele dni. Przejrzysty system jej przyznawania sprawia, że szybko i sprawnie otrzymamy potrzebną nam gotówkę. Prosty wniosek złożony przez Internet i szybka decyzja kredytowa to gwarancja, że żadne niespodziewane wydatki nie będą nam straszne.